این كه حسین فریاد مى‏زند - پس از این كه همه عزیزانش را در خون مى‏بیند و جز دشمن كینه توز و غارتگر در برابرش نمى‏بیند - فریاد مى‏زند كه: «آیا كسى هست كه مرا یارى كند و انتقام كشد؟» «هل من ناصر ینصرنى؟»؛ مگر نمى‏داند كه كسى نیست كه او را یارى كند و انتقام گیرد؟ این «سؤال»، سؤال از تاریخ فرداى بشرى است و این پرسش، از آینده است و از همه ماست و این سؤال، انتظار حسین را از عاشقانش بیان مى‏كند و دعوت شهادت او را به همه كسانى كه براى شهیدان حرمت و عظمت قائلند، اعلام مى‏نماید. *****شهید دکتر علی شریعتی

نــــــوا - بیوگرافی همای

 

سلام

دوستان در این قسمت بیوگرافی مختصری از خواننده جوان و خوش صدای کشورمان همای در اختیار شما دوستان قرار می دهم. در ضمن در انتها چند تصنیف زیبا اجرا شده توسط گروه مستان - همای برای دانلود قرار داده ام امیدوارم لذت ببرید.حتما دانلود کنید پشیمان نمی شوید

اگر دوست دارید باز از این خواننده خوب کشورمان تصنیفی داشته باشید در قسمت نظرات بیان کنید تا برای شما دوستان عزیز قرار دهم.

 سعيد جعفرزاده هماي ، متولد 1358 در احمد سرگوراب شفت (درحومه فومن) بدنيا آمد و دوران کودکی و نوجوانی خود را در آنجا سپری نمود.

او ديپلم خود را از هنرستادن كمال الملك رشت ( مرکز استان گيلان) با موفقيت كسب نمود . به سبب وجود علاقه وافر ، او در رشته شعر ، آواز وآهنگ دانشگاه آزاد تهران قبول شد و با ساز تخصصي سه تار وپيانو تحصيلات خود را در دانشگاه بپايان رساند .

در زمينه هنر آواز ، افتخار شاگردي اساتيدي همچون فريدون پوررضا ، سيد كمال الدين عباسي ، هنگامه اخوان ، كريم صالح عظيمي را دارد و همچنين در باب زمينه شعر و ادبيات فارسي از محضر استايدي همچون استاد دكتر عليقلي محمودي بختياري ، استاد حبيب نبوي ، استاد محمود طياري و استاد دادبه ، بهره مند گرديد .

در اندك زماني ، هماي گيلاني توانست فعاليت هاي حرفه اي خود را در زمينه شعر، موسيقي و آواز بسط دهد ، و با موفقيت کنسرت هايي را اجرا نمايد . از جمله اجرای كنسرت های موسيقي اصيل در :
دانشگاه مديريت تهران ،
دانشگاه هنر تهران ،
دانشگاه فردوس خراسان ،
دانشگاه صنعتي شريف تهران ،
تالار وحدت ،
در جشنواره فجر
فضاي باز كاخ نياوران

تصنیف

حجم / مدت

لینک دانلود

شیرین لبی شیرین تبار(کاخ نیاوران)

۱۳۹۳کیلو بایت / ۳:۵۷

دانلود

ای صنم(کاخ نیاوران)

۱۷۱۲ کیلو بایت / ۴:۵۲

دانلود

مست مستم (تالار وحدت)

۲۸۷۳ کیلو بایت / ۸:۱۰

دانلود

باده بده باده بنوشیم(تالار وحدت)

۱۱۹۳ کیلو بایت / ۳:۶۱

دانلود

 نوشته شده در  دوشنبه ۳۱ تیر۱۳۸۷ساعت 21:44  توسط مهدی  |